Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria
#1
Wolelibyście, żeby wasze interesy reprezentowała duża kancelaria prawna Poznań czy raczej mniejsza? Zapraszam do wyrażania swoich opinii!
Odpowiedz
#2
W dużych firmach traktuje się klienta instrumentalnie, tzn. na zasadzie: nie ten, to inny. Podobnie sytuacja wygląda w dużych kancelariach prawniczych. Dlatego ja zawsze wolę korzystać z usług mniejszych firm, bo chcą się wykazać i do klienta i jego ewentualnych problemów podchodzą indywidualnie i z większym zaangażowaniem. Dobro klienta powinno być zawsze najważniejsze.
"Im jest początek trudniejszy tym postępek fortunniejszy"
Odpowiedz
#3
Zgadzam się z przedmówcą. Z drugiej strony duża kancelaria prawnicza jest w stanie pociągnąć większą sprawę, a ta mniejsza niekoniecznie.
"Masz co nie ciesz się nie masz nic nie smuć się"
Odpowiedz
#4
Wiele razy spotkałem się z takimi opiniami, że mała kancelaria adwokacka Dąbrowa Górnicza nie pociągnie jakiejś dużej sprawy. Nie mogę się z tym jednak do końca zgodzić, a wręcz mam zupełnie odmienne zdanie. Niektórzy chyba zapominają, że kancelarie adwokackie współpracują przecież z różnymi zewnętrznymi prawnikami czy radcami prawnymi, co sprawia, że takie kancelarie są w stanie podjąć się też naturalnie większych spraw. Oczywiście, może zdarzyć się, że mniejsze kancelarie nie udźwigną jakiejś konkretnej sprawy, ale to naprawdę odosobnione przypadki, takie sprawy nie są przecież codziennością, tylko wyjątkiem od reguły.
"Każda sroczka swój ogon chwali"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

tani notariusz katowice

wypożyczalnia samochodów śląsk